Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği


Kalorifer böcekleri çok hızlı üreme kapasitesine sahip olan ve mücadele etmesi en zor olan haşere grupları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu zararlılar çoğunlukla kalorifer peteklerinin etrafında sıkça görüldüğü için bu ismi almıştır.

Kalorifer Böceği ilaçlama mutlak suretle profesyonel olarak yapılmalıdır. Bunun sebebini anatomilerini incelediğimizde daha iyi anlayabiliriz. Kalorifer böceği , var olduğundan itibaren hiçbir değişime uğramayan nadir haşere türleri arasındadır. Kutuplar hariç dünyanın her yerinde yaşamlarını sürdürebilmektedirler ve boyları 1 cm ile 4 santim arasında değişir.Yetişkinlerin renkleri kahverengidir ve siyah çizgileri vardır yavruları sarımtırak renktedirler.

Kalorifer böceği yumurtadan çıktıktan kısa süre sonra erginleşirler ve yetişkinler gibi onlarda bir günde onlarca kapsüller halinde yumurtalarını bırakırlar bir yumurtanın içinde kırk hücre vardır her hücre bir yavrudur yumurtadan çıktıktan sonra % 30 u çeşitli nedenlerden ölürler ve geri kalan yavrular hızlı şekilde erginleşmeye başlarlar buldukları her türlü besin maddesinden yararlanırlar ve çok hızlı çoğalırlar.

Ayrıca bu zararlıların ayaklarının alt kısmında yer alan vantuzlar sayesinde tavanda yada duvar kısımlarında oldukça rahat hareket edebilmektedir. Bu zararlıları gündüz saatlerinde görebilmek pek mümkün değildir, bu saatleri yuvalarında gizlenerek geçirirler.

Karanlık bastırması ile hareketlenmeye başlayan bu zararlılar, geceleri daha çok aktifleşirler. Kalorifer böcekleri ortalama olarak bir gecede 3 ile 5 km gibi inanılmaz ölçülerde yol kat edebilmektedirler.

Bu durumda bir gece gibi bir zaman zarfı içerisinde bir binayı tamamen dolaştıklarını söyleyebiliriz. Kalorifer böceği ilaçlama yapmadan önce bu zararlıların evlerimizde hangi bölümlerde ürediklerini bilinmesi gerekmektedir. Genellikle evlerimiz içerisinde mutfak ve de banyo kısımları bu haşerelerin en yoğun olarak gözlendikleri alanlardır.

Kalorifer Böceğinin Zararları ?

Kalorifer Böceği insanların yediği gıda artıklarını yediği için insanların olduğu her yerde varlıklarını sürdürebilirler.

Kalorifer böceğinin ısırmak ya da zehirlemek gibi kötü bir özelliği yoktur. Ama çöplerin içinde ya da en pis yerlere rahatça girip çıkma özelliğinden dolayı her türlü mikrobu üzerinde taşır. Bu mikrobu bir yiyeceğin üzerinden size bulaştırma ihtimali yüksektir. Tuvaletten ya da pislikten oluşabilecek hastalık sınırsızdır. Özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile çıkan bu böcekler çok fazla görülmeye başlanırsa sağlık açısından bir ilaçlama gerektirebilir.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceğinden doğal yöntemler ile kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle, sağlık açısından tehdit oluşturan bu haşerelere karşı, böcek ilaçlama yaptırmak şarttır.

Kalorifer böceği ilaçlaması için uygulama yaptıracağınız firmayı dikkatli tercih etmeli, kendi ve aile sağlığınız riske atmamak için Bakanlık tarafından gerekli olan izinlere sahip ve de profesyonel olarak hizmet veren firmalar ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Manisa Böcek ilaçlama şirketi kullandıkları ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Uzman, eğitimli kadrosuyla Manisa Kalorifer Böceği ilaçlama hizmetleri konusunda da sizlere güven ve kalite sunmaktadır.

Haşere ilaçlama dikkat ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Böcekler anatomik yapıları bakımından farklı sindirime sahiptirler. Bu nedenle her ilaç her böceğe aynı etkiyi vermemektedir. Tek tip ilaçlama yöntemiyle haşereleri yok etmek mümkün değildir. Çevre ve insan sağlığına dost, kaliteli ilaçlar sayesinde haşerelerden sorunsuz şekilde kurtulmanız mümkündür.

Kalorifer böceğinden kurtulmak için yapılan ilaçlama uygulamalarında kullanılan haşere ilaçları büyük önem taşır. Zira basit ilaç türleri, bu canlılara karşı etkili olmaz. Bunun yanı sıra uygulama yöntemi de önemli olmakla birlikte, profesyonel firmalardan destek almak şarttır. Kalorifer böceği ilaçlama, profesyonel biçimde yapılmadıkça, istenilen sonucu vermeyecektir.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Manisa Böcek İlaçlama olarak Manisa İl Merkezi ve çevresinde Hamam Böceği İlaçlama hizmetini; 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

Manisa Böcek ilaçlama olarak firmamız, Kalorifer böceği ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Kalorifer böceği ilaçlamada 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kalorifer Böceği İlaçlama Uygulama Alanları

  • Ev İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • İş Yeri İlaçlama
  • Site İlaçlama
  • Apartman İlaçlama
  • Lokanta İlaçlama
  • Fabrika İlaçlama
  • Restaurant İlaçlama
  • Otel İlaçlama

Ardel İlaçlama

Adres : Topcu Asım Mah. 3506 Sok. No:2 Yunusemre / Manisa

WHATSAPP TEL

: (+90) 505 032 13 12

Manisa Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

Ek-1 Belgeli İşyeri İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

Son Yazılar